Bir fincan güzel kahve için…

 

Hikayemiz, ülkemizi granürlü kahve ve çok kötü kavrulmuş kahvelere mahkum bırakan endüstriyel kahve dükkanlarına isyan etmekle başladı. Cumbalı Kahve’nin hazırlıklarına 2014 yılında başlayıp “bir fincan güzel kahve” amacıyla 1 Mayıs 2015 tarihinde kapılarını kahveseverlere açtık. İlk yılımızda dünyanın en iyi çekirdeklerinden olarak bilinen Panama Esmeralda Geisha, Yemen Mocha, Jamaica Blue Mountain, Hawaii Kona ve Cascara’yı (kahve meyvesi) kahveseverlerle buluşturduk.

 

Yeşil çekirdek seçimini SCA kriterlerine uygun 80 ve üstü puan alan yurtdışı ve yurtiçi tedarikçilerden karşılamaktayız. Kavurduğumuz çekirdek kahveleri, tazeliğini kaybetmeden 4 haftada tüketmekteyiz. Her zaman dediğimiz gibi kahvenin sütsüz ve şekersiz içilmesinden yana olduğumuz için sadece nitelikli Türk kahvesi ve demleme filtre kahve servis ettik.

İlk yıllarımızda, dükkanımızda süt şeker kullanmadan kahvelerimizi servis ettik, espresso bazlı kahve satmadık, paket halinde öğütülmüş kahve satmadık ve siyah çay satmayan, bloggerlar ile iş birliği yapmayan ender kahve dükkanlarından biri olarak devam ettik, etmekteyiz. Bunun neticesinde bulunduğumuz Balat bölgesinde 5 yıldan beri Zomato, Tripadvisor, Foursquare ve Google’da en yüksek puan ve yorum alan kahve dükkanı olarak devam etmekteyiz.

Basında Cumbalı Kahve

İş Ortaklarımız

Müşteri memnuniyetini temel prensibimiz olarak benimseyerek güvenilir, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli ürünler sunarak hizmet sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çeken bir firma olmak.

Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, en önemlisi de hizmet sektöründe kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği firma olmak.

Cumbalı Kahve, hizmetlerini sunarken kalite ve lezzetten ödün vermeden maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemekte ve hizmetlerinde dürüst, saygılı, adil, açık ve şeffaf olmaya özen göstermektedir. Müşteri taleplerine göre üstün hizmet ve yiyecek-içecek kalitesi sağlar. Hizmetin her aşamasında ölçme ve değerlendirme yapar ve mükemmeli arar. Tam bir takım çalışması yapar ve her düzeydeki çalışanı nihai hedef için üzerine düşenin fazlasını yapmaya gayret eder.

  • Olabildiğince müdahale edilmemiş ve doğal ürünleri tercih ediyoruz.
  • Ürünlerimizi kalitemizi koruyabilecek fiyatlarla sunuyoruz.
  • Yaşadığımız dünyaya zarar vermeyen üretimi destekliyoruz.
  • Yerel üreticilerle çalışıyoruz.
  • Kalite-fiyat dengesini gözeterek sürdürülebilir üretime öncelik veriyoruz.

Sitemize üye olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, vs.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Hızlı ve kolay sipariş verebilmeniz, değerli zamanınızı aynı bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalarak harcamamanız düşünülerek bir takım bilgiler sizin onayınız doğrultusunda, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili haberlerin size daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.

Cumbalı Kahve, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, Site’ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Cumbalı Kahve’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Cumbalı Kahve, kullanıcılara ve kullanıcıların Site’yi kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerez-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere, bir web sitesinin, kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası, bir web sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak, internetin kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, bir web sitesini kaç kişinin kullandığı; bir kişinin web sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiği ve sitede ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek amacıyla kullanılabilir. Ayrıca, kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış kullanıcı sayfalarından, dinamik olarak izinli pazarlama mesajı ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekten veya kullanıcıların e-posta adresinden veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için oluşturulmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu, başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır; ancak kullanıcılar, dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde, tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Cumbalı Kahve tarafından Site dahilinde düzenlenen periyodik anketlere cevap veren kullanıcılardan elde edilen bilgiler, Cumbalı Kahve veya işbirliği içinde olduğu kuruluşlar tarafından, bu kullanıcılara doğrudan pazarlama yapmak, istatistiksel analiz yapmak veya veritabanı oluşturmak amacıyla kullanılabilecektir.