Bir fincan güzel kahve için…

Hikayemiz, ülkemizi granürlü kahve ve çok kötü kavrulmuş kahvelere mahkum bırakan endüstriyel kahve dükkanlarına isyan etmekle başladı. Cumbalı Kahve’nin hazırlıklarına 2014 yılında başlayıp “bir fincan güzel kahve” amacıyla 1 Mayıs 2015 tarihinde kapılarını kahveseverlere açtık. İlk yılımızda dünyanın en iyi çekirdeklerinden olarak bilinen Panama Esmeralda Geisha, Yemen Mocha, Jamaica Blue Mountain, Hawaii Kona ve Cascara’yı (kahve meyvesi) kahveseverlerle buluşturduk.

 

Yeşil çekirdek seçimini SCA kriterlerine uygun 80 ve üstü puan alan yurtdışı ve yurtiçi tedarikçilerden karşılamaktayız. Kavurduğumuz çekirdek kahveleri, tazeliğini kaybetmeden beş haftada tüketmekteyiz. Her zaman dediğimiz gibi kahvenin sütsüz ve şekersiz içilmesinden yana olduğumuz için sadece nitelikli Türk kahvesi ve demleme filtre kahve servis ettik.

İlk yıllarımızda, dükkanımızda süt şeker kullanmadan kahvelerimizi servis ettik, espresso bazlı kahve satmadık, paket halinde öğütülmüş kahve satmadık ve siyah çay satmayan, bloggerlar ile iş birliği yapmayan ender kahve dükkanlarından biri olarak devam ettik, etmekteyiz. Bunun neticesinde bulunduğumuz Balat bölgesinde 5 yıldan beri Zomato, Tripadvisor, Foursquare ve Google’da en yüksek puan ve yorum alan kahve dükkanı olarak devam etmekteyiz.

Basında Cumbalı Kahve

İş Ortaklarımız

Kurumsal Metinler

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini temel prensibimiz olarak benimseyerek güvenilir, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli ürünler sunarak hizmet sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çeken bir firma olmak.

Vizyonumuz

Kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, en önemlisi de hizmet sektöründe kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği firma olmak.

Cumbalı Kahve, hizmetlerini sunarken kalite ve lezzetten ödün vermeden maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemekte ve hizmetlerinde dürüst, saygılı, adil, açık ve şeffaf olmaya özen göstermektedir. Müşteri taleplerine göre üstün hizmet ve yiyecek-içecek kalitesi sağlar. Hizmetin her aşamasında ölçme ve değerlendirme yapar ve mükemmeli arar. Tam bir takım çalışması yapar ve her düzeydeki çalışanı nihai hedef için üzerine düşenin fazlasını yapmaya gayret eder.

Kalite Politikası

  • Olabildiğince müdahale edilmemiş ve doğal ürünleri tercih ediyoruz.
  • Ürünlerimizi kalitemizi koruyabilecek fiyatlarla sunuyoruz.
  • Yaşadığımız dünyaya zarar vermeyen üretimi destekliyoruz.
  • Yerel üreticilerle çalışıyoruz.
  • Kalite-fiyat dengesini gözeterek sürdürülebilir üretime öncelik veriyoruz.

Sosyal Sorumluluk